LONG ISLAND WRESTLING INDIVIDUAL RANKINGS
Find us at: www.thematslap.com
  99-1.Jose Rodriquez(Wantagh)
       2.Alex Tanzman(WestBeach)
       3.Joe Calderone(WWhitman)
       4.Steven Lee(WBabylon)
       5.Steven Sewkumar(LB)
       6.Nick Casella(LocustValley)
       7.Danny Murray(Brentwood)
       8.Tim Johnson(Harborfields)

106-1.Nick Piccininni(WMelville)
       2.Justin Cooksey(MacArthur)
       3.Krishna Sewkumar(LB)
       4.Freddy Dunau(St.Anthony's)
       5.Mike D'Angelo(Commack)
       6.Anthony D'onofrio(Long)
       7.Kyle Quinn(Wantagh)
       8.Mike Figueroa(CIslip)

113-1.Pat Skinner(Kellenberg)
       2.Robert Person (BJFK)
       3.Mark Raghunandan(LB)
       4.Corey Jamison(Huntington)
       5.Eric Orellana(Brentwood)
       6.Chris Mauriello(Haup)
       7.Steven Bulzomi(Conn)
       8.Jimmy Leach(ESM)

120-1.Sean McCabe(Conn)
       2.Matt Leshinger(Sayville)
       3.TJ Fabian(SWR)
       4.Mark West(Hauppauge)
       5.Travis Passaro(ESM)
       6.John Lanzillotti(Roslyn)
       7.Chris Araoz(Wantagh)
       8.Mike Fera(Manhasset)

126-1.Maverick Passaro(ESM)
       2.Giovanni Sanchez(CIslip)
       3.Mike Lofrese(GCity)
       4.Marc Gonzalez(Brent)
       5.Vinny Turano(Wantagh)
       6.Conor O'Hara(SachEast)
       7.Armani Hendrickson(PatMed)
       8.John Steiger(MillerPlace)
132-1.Jamel Hudson(St.Anthony's)
       2.Nick Mauriello(Hauppauge)
       3.Joey Gates(Connetquot)
       4.Maurice Irby(Freeport)
       5.Justin Paradiso(Massapequa)
       6.Diego Ramirez(Brentwood)
       7.Tommy Dutton(RockyPt)
       8.Eddie Gomez(PatMed)

138-1.James Dekrone(JGlenn)
       2.Alexis Blanco(Brentwood)
       3.Malik Rasheed(Longwood)
       4.Dan McDevitt(Wantagh)
       5.Sam Schwartzapfel(Haup)
       6.Jackson Mordente(SachEast)
       7.Quinn Knauer(Baldwin)
       8.Zach Lugo(DeerPark)

145-1.Corey Rasheed(Longwood)
       2.Anthony PistoneSachEast)
       3.Louis Hernandez(Mepham)
       4.Billy Merone(SachEast)
       5.Matt Schmelzinger(GCity)
       6.Sam Rachman(JGlenn)
       7.Eric Binder(SmithEast)
       8.Jon Maldonado(LevDiv)

152-1.Nick Hall(Longwood)
       2.John Keck(SWR)
       3.Matt Szilagy(St.Anthony's)
       4.Nick Lomenzo(WmFloyd)
       5.Casey O'Malley(SmithEast)
       6.Nick Princiotta(JGlenn)
       7.Danny Tracy(Mepham)
       8.Troy Smith(Hewlett)

160-1.Dylan Palacio(LongBeach)
       2.Tyler Grimaldi(HillsWest)
       3.Zak Mullen(SWR)
       4.Joe Cataldo(MacArthur)
       5.Carlos Toribio(Brentwood)
       6.Shaun Gillen(Connetquot)
       7.Ron King(Islip)
       8.Ed Jennings(Longwood)
170-1.Dan Spurgeon(Plainedge)
       2.Dylen Seybolt(Longwood)
       3.Joe Piccolo(HillsWest)
       4.Evan Pantofel(EMeadow)
       5.Chris Loew(Wantagh)
       6.Colin Gironda(Coms)
       7.Harry Rosen(Farmingdale)
       8.Kevin Figueroa(WWhit)

182-1.Nick Bellanza(JGlenn)
       2.Andrew Jones(Plainedge)
       3.Gio Santiago(SachNorth)
       4.John Luxmore(BJFK)
       5.Misael Romero(Brent)
       6.Andrew Ventura(KPark)
       7.Chris Chambers(EastIslip)
       8.Jagger Rebozzo(HillsWest)

195-1.Rob Zorn(SewWest)
       2.Zack Conner(Islip)
       3.Davion Porter(Uniondale)
       4.Ryan Kelly(MillerPlace)
       5.Nick Weber(KPark)
       6.Cristian Nunez(SachEast)
       7.Anthony Confessore(SaN)
       8.Ben Odugbensan(SewW)

220-1.David Rubino(Commack)
       2.Nick Lupi(Huntington)
       3.Andrew Cole(Uniondale)
       4.Andrew Auriemma(St.Anth)
       5.Steven Mills(SachNorth)
       6.Kenny Drew(Connetquot)
       7.Thomas Sinclair(ITrees)
       8.Shakore Philip(BayShore)

285-1.Evan Kappatos(Syosset)
       2.Dante Salkey(Uniondale)
       3.Michael Hughes(SmithW)
       4.Anthony Puca(Hunt)
       5.Jake Davenport(North)
       6.James O'Hagan(Seaford)
       7.Jon Espinosa(Lynbrook)
       8.Jordan Myers(Amityville)
        February 2012