LONG ISLAND WRESTLING INDIVIDUAL RANKINGS
Find us at: www.thematslap.com
  96-1.Mark West(Hauppauge)
       2.Conor O'Hara(SachEast)
       3.Mark Raghunandan(LB)
       4.TJ Fabian(SWRiver)
       5.Matt Leshinger(Sayville)
       6.Krishna Sewkumar(LB)
       7.Anthony Donofrio(Long)
       8.Robert Person(BJFK)

103-1.Mike Soria(KingsPark)
       2.Max Soria(KingsPark)
       3.Chris Brienza(St.Anthony's)
       4.Alan Gomez(CIslip)
       5.Corey Rasheed(Longwood)
       6.Joe Barbato(Wantagh)
       7.Thomas Dutton(RPoint)
       8.Eric Orellana(Brent)

112-1.Nigel McNeil(Huntington)
       2.Malik Rasheed(Longwood)
       3.Jimmy Morris(St.Anthony's)
       4.Sean McCabe(Connetquot)
       5.Vinny Punzone(JGlenn)
       6.Chris Perez(MacArthur)
       7.Will Montgomery(Seaford)
       8.Nick Mauriello(Haup)

119-1.Grant Greene(St.Anthony's)
       2.Damon McQueen(Hunt)
       3.Alex Gomez(Brentwood)
       4.Pete DeTore(Westhampton)
       5.James McCabe(Connetquot)
       6.Ken Collado(Hauppauge)
       7.Luke Alber(Farmingdale)
       8.Anthony Abidin(Calhoun)

125-1.Nick Arujau(Syosset)
       2.Ryan Gerondel(SachNorth)
       3.Mike Delvecchio(KPark)
       4.Casey Brice(Longwood)
       5.Mike Leonard(Clarke)
       6.James Dekrone(JGlenn)
       7.Dan Treacy(WardMelville)
       8.Sam Galasso(Syosset)
130-1.Nick Meinsen(JGlenn)
       2.Andrew Colamussi(Harb)
       3.Dan Gewolb(Syosset)
       4.Maurice Loadholt(Hunt)
       5.Jeff Purdy(Bayport)
       6.Edisson Tigre-Borja(LB)
       7.Jamel Hudson(St.Anthony's)
       8.Paul Baumann(WBabylon)

135-1.Kevin Panebianco(Haup)
       2.Joe Chiaffitella(Calhoun)
       3.Steven Rojas(Brentwood)
       4.Nicky Hall(Longwood)
       5.Matt Gannon(JGlenn)
       6.Eric Kogel(Mt.Sinai)
       7.Nick Khoury(LBeach)
       8.Jordan Colon(WBab)

140-1.Stephen Dutton(RockyPt)
       2.Edwin Perry(Riverhead)
       3.Daniel Cataldi(GNS)
       4.Dylan Palacio(LBeach)
       5.Troy Sampson(Chaminade)
       6.Sean O'Malley(SachEast)
       7.Steven Leshinger(Sayville)
       8.Anthony Piscitello(Haup)

145-1.Andy Rodriguez(CIslip)
       2.Jesse Marro(Hauppauge)
       3.Matt Fusaro(JGlenn)
       4.Josef Haas(Sayville)
       5.Mac Maldarelli(Calhoun)
       6.Dan Spurgeon(Plainedge)
       7.Adam D'Auguste(LBeach)
       8.Chris Sarro(Massapequa)

152-1.Nick Terdick(JGlenn)
       2.Kyle Wade(Islip)
       3.James Ondris(Massapequa)
       4.Patrick Jennings(Long)
       5.Nick Fitzmaurice(Wantagh)
       6.Anthony Bonaventura(Haup)
       7.Rich Lugo(DeerPark)
       8.Tyler Conway(EastIslip)
160-1.Anthony Volpe(RockyPt)
       2.Lou Puca(Huntngton)
       3.Mike Bosco(JGlenn)
       4.Joe Giametta(Mac)
       5.Joe Chamish(Jericho)
       6.Nick LoBue(Conn)
       7.Brandon Meisner(St.Ant)
       8.Jermaine John(Bethpage)
      
171-1.Billy Coggins(RockyPt)
       2.Joe Kavanagh(Wantagh)
       3.Ryan Fox(Huntington)
       4.Chanse Menendez(Haup)
       5.Jarid Cheatham(JGlenn)
       6.Rocco Calderaro(EM)
       7.Guy Macchia(Syosset)
       8.Myles Buhner(Riverhead)

189-1.Matt Loew(Wantagh)
       2.Chris DiIorio(SachEast)
       3.Jake Smith(SmWest)
       4.Aj Anthony-Sylvester(Un)
       5.Conor Wetzel(Massapequa)
       6.Joe Giaramita(JGlenn)
       7.Adrian Mack(BayShore)
       8.Frank Abbondanza(MtS)

215-1.David Ng(Plainedge)
       2.Connor Horl(GCity)
       3.Brendan Fowler(Cham)
       4.Stephen Provenzano(I)
       5.Steven Graziano(Sy)
       6.Greg Martin(KPark)
       7.Andrew Danzinger(EM)
       8.Thomas Hall(Wantagh)

285-1.John Wilkinson(WBab)
       2.Ben Lee(Longwood)
       3.Sean Walsh(Lindenhurst)
       4.David Agu(Freeport)
       5.Yaseen Madassar(LDiv)
       6.Andrew Slawson(EIslip)
       7.Evan Kappatos(Syosset)
       8.Joe Manna(Islip)
96-



103-



112-



119-


 
125-
     
                    LONG ISLAND WRESTLING: HONORABLE MENTION
130-



135-



140-



145-



1
52-
160-



171-



189-



2
15-



285
--
      
     
         February 2010