LONG ISLAND WRESTLING INDIVIDUAL RANKINGS
Find us at: www.thematslap.com
  96-1.Damon McQueen(Hunt)
       2.Matt Ross(RockyPt)
       3.Mike Lofrese(GCity)
       4.Alex Grant(MacArthur)
       5.Sean McCabe(Connetquot)
       6.Conner Bass(Westhampton)
       7.Will Montgomery(Seaford)
       8.John Khoury(LBeach)

103-1.Ken Collado(Hauppauge)
       2.Nick Meinsen(JGlenn)
       3.Vin Pecora(Baldwin)
       4.Jose Vasquez(Huntington)
       5.Nigel McNeil(Hunt)
       6.Nicky Hall(Longwood)
       7.Danny Arnel(Syosset)
       8.Anthony Facchini(Seaford)

112-1.Nick Arujau(Syosset)
       2.Steven Keith(SWRiver)
       3.Brandon Escobar(RockyPt)
       4.Jake Benedetto(Islip)
       5.Alex Gomez(Brentwood)
       6.Glenn Donatelli(Bayport)
       7.Grant Greene(StAnthony's)
       8.Corey Krimmer(EMeadow)

119-1.Steven Bonanno(Wantagh)
       2.Ricardo Gomez(Brentwood)
       3.Matt Rich(Plainedge)
       4.Francisco Pereira(Hunt)
       5.Zach Cogen(BJFK)
       6.Ronnie Hicks(Copiague)
       7.Nick Scotto(WMelville)
       8.Tyler Sinisgalli(JGlenn)

125-1.Paul Liguori(Wantagh)
       2.Mike Hromada(HillsEast)
       3.Jesse Sgaglione(Plainedge)
       4.Adam Troy(WWhitman)
       5.Nick Terdick(JGlenn)
       6.Victor Goady(Longwood)
       7.Matt Fusaro(JGlenn)
       8.James Corsitto(Connetquot)
130-1.Stephen Dutton(Hauppauge)
       2.Mike Doria(Massapequa)
       3.Sean Messina(WIslip)
       4.John Cataldo(MacArthur)
       5.Kyle Wade(Islip)
       6.Ryan Kreischer(Commack)
       7.Billy Hamilton(SachNorth)
       8.Kamran Toori(MacArthur)

135-1.Shane Strumwasser(Mass)
       2.Andy Rodriguez(CIslip)
       3.Mike Castellano(JGlenn)
       4.Anthony Volpe(RockyPt)
       5.Matt Eberlein(IslandTrees)
       6.John LaMonica(Islip)
       7.David Rodriguez(WBabylon)
       8.Joey Nunez(DeerPark)

140-1.Rob Troy(WWhitman)
       2.Rocky Cervini(Plainedge)
       3.Chris LaPersonerie(Copiague)
       4.Will Fechter(Longwood)
       5.Joe Calderone(St.Anthony's)
       6.Andre Berry(Uniondale)
       7.Eric Smith(PMedford)
       8.Jermaine Jacobs(Amity)

145-1.John Greisheimer(Wantagh)
       2.TJ Neidhardt(SWRiver)
       3.Ray Powers(MtSinai)
       4.Jon Senese(Hauppauge)
       5.Shawn Mazzarone(Sayville)
       6.Matt Gaynor(Clarke)
       7.Bill Coggins(RockyPt)
       8.James Denicola(Harbor)

152-1.Joe Booth(LILutheran)
       2.Kerron Williams(Baldwin)
       3.Angel Mazara(Amityville)
       4.Paul Dilandro(Westhampton)
       5.Paul DiIorio(SachEast)
       6.Joe Kavanaugh(LDivision)
       7.Terry Bennett(NBabylon)
       8.John Daddino(SewEast)
160-1.Mike Hernandez(Brent)
       2.Randy Marine(Copiague)
       3.Jordan Spirou(Clarke)
       4.Dan Germann(EM)
       5.Greg Miller(Bethpage)
       6.Curran Digney(Seaford)
       7.Shafa Nadir(HillsWest)
       8.Alex Martocello(MPlace)
      
171-1.John Makastchian(Pl)
       2.Josue Mendez(Brent)
       3.Patrick Bell(WIslip)
       4.Matt Loew(Wantagh)
       5.Marvin Titus-Casseus(WB)
       6.Will Parks(Longwood)
       7.Joe Anderson(Mepham)
       8.Dennis Drywa(EIslip)

189-1.Zach Buonaiuto(MPlace)
       2.Conor Pryor(WMelville)
       3.David Manzueta(Brent)
       4.Anthony Daly(Mac)
       5.Ryan Hickey(Calhoun)
       6.Thomas Jackson(Farm)
       7.Matt Gill(Lynbrook)
       8.Andrew Tofalli(NBabylon)

215-1.Spencer DeSena(GCity)
       2.Jahsua Marsh(Brent)
       3.Ernest James(Long)
       4.Carl Korpi(MPlace)
       5.Marc Graziano(Jericho)
       6.Alex Furnan(WIslip)
       7.Leon Bodden(CIslip)
       8.Dan Henig(Wantagh)

285-1.Dashaun Thomas(Hunt)
       2.Bobby Tobia(Calhoun)
       3.Reggie Robinson(Am)
       4.Jeff St.Simon(VSC)
       5.Nawid Saddiq(Harbor)
       6.Mike Levine(Commack)
       7.Scott Munro(Haup)
       8.Nick Azcona(Baldwin)
                    LONG ISLAND WRESTLING: HONORABLE MENTION
          February 2008
96- Anthony Abidin(HillsEast)
      Joe Barbuto(GardenCity)
      Adam Lepkowsky(Haup)
      Malik Rasheed(Longwood)
103-Pete DeTore(Westhampton)
      Luke Alber(Farmingdale)
      Anthony Locast(Seaford)
      Anthony Powers(MtSinai)
112-Jonathan Murray(Brentwwod)
      Sean Kempf(MacArthur)
      Justin Esposito(Farmingdale)
      Eric Weiner(DeerPark)
119-Jon Hoeg(MtSinai)
      Dan O'Malley(SachemEast)
      Eric Kaufman(Massapequa)
      Ryan Chimon(Syosset)
125-Mark Creeedon(LValley)
      Mike Walker(Uniondale)
      Brian Maldarelli(Calhoun)
      Wilson Cardoza(Brentwood
)
130-Quimes Delacruz(Wantagh)
      Clayton Slivka(HillsEast)
      Kevin Pannebianco(Hauppauge)
      Zack Carlin(Roslyn)
135-Mac Maldarelli(Calhoun)
      Keith Collado(Hauppauge)
      Brian Herold(MacArthur)
      Travis Pitre(Sayville)
140-Blake Fisher(Seaford)
      Will Quinn(Baldwin)
      Rich Lugo(DeerPark)
      Jean Oliver(CIslip)
145-Kevin Edward(Bayport)
      Robert Grabher(NShore)
      Vin Famularo(Baldwin)
      Frank Perillo(Herricks)

15
2-Bryan Fletcher(SachNorth)
       Scott Letizia(BayShore)
       Matt Egan(Islip)
       Dan Himmelstein(CMoriches)
160-Andrew VanBourgndien(Lind)
      Davin Okerbloom(Connetquot)
      Nick Camera(Plainedge)
      Lesean Mack(Uniondale)
171- Anthony Macaluso(MacArthur)
       Chris Lugo(DeerPark)
       Sebastian Randazzo(Syosset)
       Billy Jenkins(RockyPt)
189- Rob Piscatello(LValley)
       Corey Gee(EastIslip)
       Wayland Roberts(Freeport)
       Corey Best(Mattituck)

215
- Dave McGarry(Hauppauge)
       Jake Asquino(Seaford)
       Emmanuel Agu(Freeport)
       David Agu(Freeport)

285
- Matt Perchetti(Centereach)
       John Schurlein(Seaford)
       George Hatzel(WestIslip)
       Bijon Assemi(Northport)